Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

PHOTO-2024-10-01-16-57-58

Beskydský azimut mládeže – velký úspěch našich žáků

Osm reprezentantů naší školy se ve středu 25. září zúčastnilo 47. ročníku tradičního závodu v orientačním běhu v třineckém lesoparku. V obrovské konkurenci všech okolních škol naši žáci vybojovali krásná umístění – všichni v první čtvrtině výsledkové listiny.

Především pak gratulujeme nejúspěšnějším: Tomáš Macháč se umístil na krásném 14. místě, Ema Kaletová obsadila výborné 9. místo a Eliška Golasowská skončila na skvělém 7. místě.

Největším úspěchem je umístění Nely Padyšákové, která ve své kategorii vybojovala krásné 6. místo a zúčastnila se slavnostního vyhlašování výsledků v třinecké knihovně.

V celkovém hodnocení škol jsme se umístili mezi školami do 150 žáků na výborném 5. místě.

Všem běžcům děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!